شیراز، شهر شعر و ادب فارسی همه ساله میزبان مسافران زیادی از سراسر کشور است. برخی از افراد به منظور تفریح، برخی برای مسائل کاری و برخی برای حضور در جشنوار های سالانه عازم سفر به این شهر می شوند. خیلی از سفرها از تهران به این شهر زیبا آغاز می شود. فاصله تهران تا شیراز 930 کیلومتر بوده و اگر بخواهید از تهران با اتوبوس به این شهر سفر کنید 12 ساعت در مسیر هستید. مسیرهایی که از آنها عبور می کنید یعنی قم، کاشان، اصفهان، شهرضا و آباده بر لذت سفر تهران شیراز با اتوبوس می افزاید و مطمئنا کسلی سفر را از بین خواهند برد. شما می توانید بلیط اتوبوس تهران شیراز را در هر لحظه از شبانه روز از سایت های مجاز خریداری کنید.


چگونه بلیط اینترنتی خریداری کنیم؟

این سوال خیلی از مسافران است که چگونه می توان بلیط را بدون اینکه به دفاتر فروش مراجعه کرد، خریداری نمود. این یک راه کار بسیار ساده دارد و آن هم انتخاب یک سایت عرضه بلیط های اینترنتی است. ما به شما سایت مستر بلیط را پیشنهاد می کنیم زیرا بهترین خدمات را در اسرع وقت ارائه می دهد. در هر زمان از شبانه روز و در هر کجا که باشید می توانید بلیط اتوبوس مستر بلیط را آنلاین خریداری کنید.

به سایت مراجعه کنید و در صفحه فروش، سربرگ اتوبوس را انتخاب نمایید و در آنجا فیلدهای خواسته شده را با دقت پُر کنید. مبدا و مقصد، زمان رفت و برگشت (برگشت را در صورتی که می خواهید بلیط دو طرفه باشد انتخاب نمایید)، تعداد مسافرین و در نهایت کلید جستجو را بزنید. سیستم به دنبال اتوبوس متناسب با شرایط شما می گردد، که اگر آن را پیدا نکند طی یک پیام شما را مطلع می سازد و اگر آن را پیدا کند، مشخصات آن را اعم از قیمت، ساعت حرکت و نوع اتوبوس به شما نشان خواهد داد. در پایان اطلاعات فردی را در کادرهای داده شده وارد می کنید و در آخر هزینه ها را آنلاین پرداخت میکنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما هواداران خاص خود را پیدا کرده است. برای خرید اینترنتی باید سه شرط زیر را داشته باشید.


1- یک ایمیل باید داشته باشید تا بتوانید ثبت نام کنید. اگر ندارید برای خود یک حساب ایجاد کنید.
 
2- یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم آن را هم داشته باشید. اگر رمز دوم ندارید می توانید از خودپرداز همان بانکی که در آن حساب دارید رمز دومتان را بگیرید.

 3- پول به اندازه کافی برای خرید بلیت هواپیما شما دو راه دارید؛ هم می توانید به سایت تک تک شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را تهیه کنید و هم اینکه از یک سایت جامع این کار را انجام دهید. عیب روش اول این است که با انتخاب های کمتری روبرو هستید.

http://shooshan.ir/fa/news/100196